Zobrazit větší

Olivově zelené kožené křeslo Kare Design Cobra

4025621827030

A2:926410 (pro objednávky)

Nové

Hledáte křeslo, které dýchá luxusem a zároveň září ve třpytu pohodlí? Pak jste našli to pravé. Tohle křeslo jsme si zamilovali. A vy si ho...

Více informací:

Výrobce: Kare Design

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 51 dnů od objednávky.Cena: 52 992 Kč

Více informací:

Olivově zelené kožené křeslo Kare Design výrobku Cobra - Křesla - Yes Móda .cz

Olivově zelené kožené křeslo Kare Design výrobku Cobra


Hledáte křeslo, které dýchá luxusem a zároveň září ve třpytu pohodlí? Pak jste našli to pravé. Tohle křeslo jsme si zamilovali. A vy si ho určitě zamilujete také.

O ZNAČCE

Za vznikem německé značky Kare Design výrobku stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design výrobku jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Sedací nábytek | Křesla


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Olivově zelené kožené křeslo Kare Design výrobku Cobra ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz