Zobrazit větší

Stojan do koupelny z dubového dřeva Wireworks Caddy Mezza Dark, výška 73 cm

5033165630022

A2:324722 (pro objednávky)

Nové

Londýnská značka Wireworks věří v krásu ušlechtilého přírodního materiálu, a také mu dává náležitě vyniknout ♥ Proto k výrobě...

Více informací:

Výrobce: Wireworks

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 84 dnů od objednávky.Cena: 4 499 Kč

Více informací:

Stojan do koupelny z dubového dřeva Wireworks Caddy Mezza Dark, výška 73 cm - Koupelnové regály - Yes Móda .cz

Stojan do koupelny z dubového dřeva Wireworks Caddy Mezza Dark, výška 73 cm


Londýnská značka Wireworks věří v krásu ušlechtilého přírodního materiálu, a také mu dává náležitě vyniknout ♥ Proto k výrobě svých koupelnových doplňků používá jen pravé dubové dřevo namořené do tmavě hnědé barvy, která působí elegantně a dospěle. Nesmíme však zapomenout ani na funkčnost doplňků, díky které se vaše koupelna promění v plně praktickou místnost.

I když je dřevo ošetřené vodouodpudivým lakem, i tak ho nenechávejte dlouho v kontaktu s vodou. Prodloužíte tak výrobku životnost a jeho přirozenou krásu.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Nábytek dle místností | Koupelnový nábytek | Koupelnové regály


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Stojan do koupelny z dubového dřeva Wireworks Caddy Mezza Dark, výška 73 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz