Zobrazit větší

Konzolový stůl s černobílými detaily a třemi šuplíky Geese Rustico Geometric

A2:1298586 (pro objednávky)

Nové

Geometrickými tvary si vás získá nábytek z kolekce Rustico Geometric, který vsází na moderní kombinaci bílé a černé. Zaujme ale nejen svým...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 23 dnů od objednávky.Cena: 9 499 Kč

Více informací:

Konzolový stůl s černobílými detaily a třemi šuplíky Geese Rustico Geometric - Konzolové stolky - Yes Móda .cz

Konzolový stůl s černobílými detaily a třemi šuplíky Geese Rustico Geometric


Geometrickými tvary si vás získá nábytek z kolekce Rustico Geometric, který vsází na moderní kombinaci bílé a černé. Zaujme ale nejen svým vzorováním, ale také spojením smrkového dřeva a MDF desky. Pokud hledáte nápaditý kus do vašeho interiéru, jste tu správně.

O kolekci Rustico:
Kolekce pod názvem Rustico od značky Geese nabízí lehce rustikálně laděný nábytek, který má materiál opracovaný tak, aby byla zvýrazněna jeho textura a místy došlo na zkrášlení vyřezáváním.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Stoly a stolky | Odkládací stolky | Konzolové stolky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Konzolový stůl s černobílými detaily a třemi šuplíky Geese Rustico Geometric ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz