Zobrazit větší

Konzolový stůl s bílými detaily a dvěma šuplíky Geese Rustico Puro

A2:1298558 (pro objednávky)

Nové

Sháníte se po nábytku, který zaujme na první pohled svým designovým provedením? To jste tu správně. Tento fešák je vyroben ze smrkového...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 24 dnů od objednávky.Cena: 13 099 Kč

Více informací:

Konzolový stůl s bílými detaily a dvěma šuplíky Geese Rustico Puro - Konzolové stolky - Yes Móda .cz

Konzolový stůl s bílými detaily a dvěma šuplíky Geese Rustico Puro


Sháníte se po nábytku, který zaujme na první pohled svým designovým provedením? To jste tu správně. Tento fešák je vyroben ze smrkového dřeva ve spojení s MDF deskou. Finální vzhled je pak podtržen bílými plochami, které dodávají na celkovém stylovém působení.

O kolekci Rustico:
Kolekce pod názvem Rustico od značky Geese nabízí lehce rustikálně laděný nábytek, který má materiál opracovaný tak, aby byla zvýrazněna jeho textura a místy došlo na zkrášlení vyřezáváním.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Stoly a stolky | Odkládací stolky | Konzolové stolky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Konzolový stůl s bílými detaily a dvěma šuplíky Geese Rustico Puro ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz