Zobrazit větší

Konferenční stůl Marckeric Andy

8435178313775

A2:1288500 (pro objednávky)

Nové

Propadli jste kouzlu retro nábytku?Značka Marckeric mu vdechla nenápadnou špetku jižanského temperamentu a vybavila kvalitními materiály. A...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 4 dnů od objednávky.Cena: 4 499 Kč

Více informací:

Konferenční stůl Marckeric Andy - Konferenční stolky - Yes Móda .cz

Konferenční stůl Marckeric Andy


Propadli jste kouzlu retro nábytku?

Značka Marckeric mu vdechla nenápadnou špetku jižanského temperamentu a vybavila kvalitními materiály. A výsledek? Kolekce Andy, z níž pochází i tento krásný konferenční stolek, který promění váš domov v osobité bydlení

Marckeric je značka pocházející ze slunného Španělska, kde zakořenila už v roce 1996. Představuje sympatický nábytek z;a férovou cenu, který bude slušet jak obýváku nebo rovnou vaší ložnici. Díky osobitosti obsažené v každém kousku udělá parádu nejen v moderně laděném interiéru.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Stoly a stolky | Konferenční stolky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Konferenční stůl Marckeric Andy ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz