Konferenční stolek Kare Design Bosto, 80 x 80 cm

4025621831327

A2:1085082 (pro objednávky)

Nové

Stolek Kare Design výrobku v interiéru neplní pouze odkládací funkci. Sám o sobě je především odvážným a moderním doplňkem, který si získá...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 33 dnů od objednávky.


Cena: 44 143 Kč

Více informací:

Konferenční stolek Kare Design výrobku Bosto, 80 x 80 cm - Konferenční a příruční stolky - Yes Móda .cz

Konferenční stolek Kare Design výrobku Bosto, 80 x 80 cm


Stolek Kare Design výrobku v interiéru neplní pouze odkládací funkci. Sám o sobě je především odvážným a moderním doplňkem, který si získá pozornost a ocenění po jediném pohledu.Vneste do svého domova kus nonšalance. Vždyť právě kombinace kvalitních materiálů a neotřelého designu je to, co si získá vaše umělecké srdce.O ZNAČCEZa vznikem německé značky Kare Design výrobku stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design výrobku jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.

Kategorie zboží - móda: Nábytek | Stoly a stolky | Konferenční a příruční stolky


Potřebujete další informace k módnímu zboží Konferenční stolek Kare Design výrobku Bosto, 80 x 80 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii: