Konzolový stolek Kare Design Gold Rush

4025621821311

A2:922262 (pro objednávky)

Nové

Nechte svůj domov zazářit - kovovým leskem a průzračným sklem. To je totiž kombinace, která oslní vždy. Přidejte dokonale ojedinělý design,...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 33 dnů od objednávky.


Cena: 35 294 Kč

Více informací:

Konzolový stolek Kare Design výrobku Gold Rush - Konferenční a příruční stolky - Yes Móda .cz

Konzolový stolek Kare Design výrobku Gold Rush


Nechte svůj domov zazářit - kovovým leskem a průzračným sklem. To je totiž kombinace, která oslní vždy. Přidejte dokonale ojedinělý design, který má značka KARE design v malíku a máte dokonalý nový kousek k sobě domů!Německá značka Kare Design výrobku je zkrátka důkazem, že i jeden výrazný kousek dokáže rozbít všední stereotyp v interiéru a dodat mu pořádnou dávku pozitivní energie.O ZNAČCEZa vznikem německé značky Kare Design výrobku stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design výrobku jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.

Kategorie zboží - móda: Nábytek | Stoly a stolky | Konferenční a příruční stolky


Potřebujete další informace k módnímu zboží Konzolový stolek Kare Design výrobku Gold Rush ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: