Vitrína Kare Design Huckster

4025621830818

A2:1089280 (pro objednávky)

Nové

Nábytek od Kare Design výrobku je ztělesněním osobitosti, nadčasovosti a vyjímečnosti. Kvalitně zpracované materiály potěší s jako trvalá...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 33 dnů od objednávky.


Cena: 38 278 Kč

Více informací:

Vitrína Kare Design výrobku Huckster - Komody - Yes Móda .cz

Vitrína Kare Design výrobku Huckster


Nábytek od Kare Design výrobku je ztělesněním osobitosti, nadčasovosti a vyjímečnosti. Kvalitně zpracované materiály potěší s jako trvalá hodnota každého kusu, který pochází z dílny této značky. Váš interiér si zaslouží kvalitu.O ZNAČCEZa vznikem německé značky Kare Design výrobku stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design výrobku jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.

Kategorie zboží - móda: Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Komody


Potřebujete další informace k módnímu zboží Vitrína Kare Design výrobku Huckster ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii: