Komoda Kare Design Boston

4025621831303

A2:1089172 (pro objednávky)

Nové

Nábytek od Kare Design výrobku je ztělesněním osobitosti, nadčasovosti a vyjímečnosti. Kvalitně zpracované materiály potěší s jako trvalá...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 26 dnů od objednávky.


Cena: 41 468 Kč

Více informací:

Komoda Kare Design výrobku Boston - Komody - Yes Móda .cz

Komoda Kare Design výrobku Boston


Nábytek od Kare Design výrobku je ztělesněním osobitosti, nadčasovosti a vyjímečnosti. Kvalitně zpracované materiály potěší s jako trvalá hodnota každého kusu, který pochází z dílny této značky. Váš interiér si zaslouží kvalitu.O ZNAČCEZa vznikem německé značky Kare Design výrobku stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design výrobku jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.

Kategorie zboží - móda: Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Komody


Potřebujete další informace k módnímu zboží Komoda Kare Design výrobku Boston ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii: