TV komoda z dubového dřeva se 2 černými zásuvkami Gazzda Fina

A2:848652 (pro objednávky)

Nové

Fina je kolekce úložného nábytku, kterou si zamiluje každý, kdo si potrpí na čisté linie a minimalistický design.Tyhle úžasně všestranné...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 65 dnů od objednávky.


Cena: 33 999 Kč

Více informací:

TV komoda z dubového dřeva se 2 černými zásuvkami Gazzda Fina - Komody - Yes Móda .cz

TV komoda z dubového dřeva se 2 černými zásuvkami Gazzda Fina


Fina je kolekce úložného nábytku, kterou si zamiluje každý, kdo si potrpí na čisté linie a minimalistický design.Tyhle úžasně všestranné kousky budou slušet každé místnosti, ať je zařízena v kterémkoli stylu.Vlastnosti dubového dřeva Dubové dřevo je díky své hustotě 0,75 g/cm3 velmi tvrdé a silné. Je odolné vůči hmyzu, houbám, plísním a výrazným vlhkým a suchým podmínkám.Právě z toho důvodu bylo využíváno již z;a dob vikingů. A ani v dnešní době se mu žádný jiný typ dřeviny nevyrovná.Jak pečovat o dubové dřevo Aby vám nábytek Gazzda sloužil v plné síle celá desetiletí, měli byste o něj i správně pečovat. Prach a drobné nečistoty stačí pouze otřít bavlněným hadříkem. Objeví-li se ale na nábytku jemné šrámy, šmouhy, nebo se jim chcete jen preventivně vyhnout, doporučujeme sáhnout po sadě na péči o světlý dubový nábytek od stejnojmenné značky.O značce Gazzda Gazzda pochází z Bosny a Hercegoviny, země s panenskou přírodou i pohnutou minulostí. Tyto prvky se promítají i do nábytku Gazzda, jehož minimalistický design si zachovává svou ikonickou osobitou tvář.Právě díky svému jedinečnému designu se může tato značka pyšní několika mezinárodními oceněními, mezi něž patří například Red Dot Design výrobku Awards či Interior Innovation Award.

Kategorie zboží - móda: Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Komody


Potřebujete další informace k módnímu zboží TV komoda z dubového dřeva se 2 černými zásuvkami Gazzda Fina ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: