Petrolejově modrá komoda z dubového dřeva s 3 zásuvkami HARTÔ Marius

3700890906037

A2:1066794 (pro objednávky)

Nové

Jak elegantně vyřešit úložné prostory v domácnosti? Francouzská značka HARTÔ má celou řadu svěžích nápadů, které propojují moderní...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 75 dnů od objednávky.


Cena: 39 699 Kč

Více informací:

Petrolejově modrá komoda z dubového dřeva s 3 zásuvkami HARTÔ Marius - Komody - Yes Móda .cz

Petrolejově modrá komoda z dubového dřeva s 3 zásuvkami HARTÔ Marius


Jak elegantně vyřešit úložné prostory v domácnosti? Francouzská značka HARTÔ má celou řadu svěžích nápadů, které propojují moderní design s nádechem retro nostalgie. Hravé nápady v v prvotřídním dřevěném zpracování? To je neodolatelná kombinace. Tento kousek je vyroben z kvalitního masivního dubového dřeva, které je pověstné svou výjimečnou odolností a krásnou kresbou. Navíc váš interiér naplní nezaměnitelnou vůní.Svěží nápady a produkce stavěná na bohatých zkušenostech – právě tato idylická symbióza charakterizuje značku HARTÔ. Dává prostor mladým talentovaným návrhářům a podporuje je v tvorbě zázemím zkušeného týmu výroby a distribuce. Osvěžte své bydlení kousky, které nejen okouzlí na první pohled, ale stanou se mi nedílnou součástí vašeho domova. Jejich prvotřídní materiály jsou zárukou dlouhotrvající nezaměnitelné kvality.

Kategorie zboží - móda: Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Komody


Potřebujete další informace k módnímu zboží Petrolejově modrá komoda z dubového dřeva s 3 zásuvkami HARTÔ Marius ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: