Komoda Kare Design Elite

4025621805212

A2:989242 (pro objednávky)

Nové

To, že komoda by měla být nedílnou součástí každého interiéru si uvědomují i němečtí designéři z Kare Design výrobku. Ti se ovšem místo...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 4 dnů od objednávky.


Cena: 35 949 Kč

Více informací:

Komoda Kare Design výrobku Elite - Komody - Yes Móda .cz

Komoda Kare Design výrobku Elite


To, že komoda by měla být nedílnou součástí každého interiéru si uvědomují i němečtí designéři z Kare Design výrobku. Ti se ovšem místo obyčejného úložného prostoru rozhodli vytvořit jedinečný designový kousek, který bude vzpruhou každého interiéru.Inspirujte se jejich prací a pořiďte si moderní komodu, ze které vyzařuje kvalita materiálů a nápadné detaily, jež prozáří celý interiér.O ZNAČCE Za vznikem německé značky Kare Design výrobku stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design výrobku jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.

Kategorie zboží - móda: Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Komody


Potřebujete další informace k módnímu zboží Komoda Kare Design výrobku Elite ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: