Zobrazit větší

Příborník Shanti Surprise Puzzle - dvoudveřový, 3 zásuvky

4025621797654

A4:38596 (pro objednávky)

Nové

Dvoudveřový Prádelník se 3 zásuvkami Shanti Surprise Puzzle je ozdobený ručně vyřezávanými motivy a ornamenty z různých částí Indie. Tyto...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 59 990 Kč

Více informací:

Příborník Shanti Surprise Puzzle - dvoudveřový, 3 zásuvky - Komody - Yes Móda .cz

Příborník Shanti Surprise Puzzle - dvoudveřový, 3 zásuvky

Vlastnosti pro toto módní zboží:

  • Poznámka: Vyrobeno v Indii
  • Rozměr: 90 × 160 × 42 cm
  • Váha: 85 kg


Dvoudveřový Prádelník se 3 zásuvkami Shanti Surprise Puzzle je ozdobený ručně vyřezávanými motivy a ornamenty z různých částí Indie. Tyto malé destičky s osobitým kouzlem dělají z každého kusu nábytku originál. Prádelník je vyroben z mangového a akáciového dřeva opatřeného voskem. Vypadá jako komplikovaně propracovaná skládačka složená z řezbářských prací, které v sobě skrývají tajemné příběhy a proroctví. Drsné originální formy jednotlivých destiček nesou nádech starých časů se šarmem a jedinečnou aurou indické historie.

Kategorie sportovního zboží: Domov | Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Komody


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Příborník Shanti Surprise Puzzle - dvoudveřový, 3 zásuvky ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz