Zobrazit větší

Růžový koberec Flair Rugs Cosmos, 120 x 170 cm

5031193676753

A2:1297994 (pro objednávky)

Nové

Jsou vám blízké stylové geometrické vzory? To vás koberce z kolekce Cosmos od značky Flair Rugs potěší. Tento umělecký kousek vám bude...

Více informací:

Výrobce: Flair Rugs

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 1 589 Kč

Více informací:

Růžový koberec Flair Rugs Cosmos, 120 x 170 cm - Koberce - Yes Móda .cz

Růžový koberec Flair Rugs Cosmos, 120 x 170 cm


Jsou vám blízké stylové geometrické vzory? To vás koberce z kolekce Cosmos od značky Flair Rugs potěší. Tento umělecký kousek vám bude doslova ležet u nohou. A to počkejte, až se po něm projdete. Uvidíte, že spojení designu a příjemného materiálu není v tomto případě vůbec mimo realitu.

Proč si pořídit koberec:
Kromě toho estetické je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní přejde.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Textil | Koberce a rohožky | Koberce


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Růžový koberec Flair Rugs Cosmos, 120 x 170 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz