Zobrazit větší

Odolný koberec Vitaus Millie, 120 x 180 cm

8698907773985

A2:1268954 (pro objednávky)

Nové

Vybavte svůj interiér jedním či dvěma koberci, které zatočí s všedností prázdných podlah. S těmi od značky Vitaus ovšem získáte víc než...

Více informací:

Výrobce: Vitaus

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 789 Kč

Více informací:

Odolný koberec Vitaus Millie, 120 x 180 cm - Koberce - Yes Móda .cz

Odolný koberec Vitaus Millie, 120 x 180 cm


Vybavte svůj interiér jedním či dvěma koberci, které zatočí s všedností prázdných podlah. S těmi od značky Vitaus ovšem získáte víc než jen pestrobarevný doplněk.

Každý kousek je totiž protiskluzový a velmi odolný, takže jej můžete dát do každého prostoru bez obav o případnou zátěž. Starosti si nemusíte dělat ani se zdlouhavým čištěním jeho povrchu. Koberec můžete dát jen do pračky a během chvíle bude opět oslnivě čistý. S takovým doplňkem bude každé došlápnutí skutečnou radostí.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Textil | Koberce a rohožky | Koberce


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Odolný koberec Vitaus Millie, 120 x 180 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz