Zobrazit větší

Černobílý bavlněný vzorovaný koberec A Simple Mess Mille, 90 x 60 cm

5722001974153

A2:876006 (pro objednávky)

Nové

Oživte svůj domov s pomocí tohoto ručně vyrobeného, stylového koberce, který kombinuje inspiraci cestováním se skandinávskou lehkostí.A...

Více informací:

Výrobce: A simple Mess

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 18 dnů od objednávky.Cena: 1 089 Kč

Více informací:

Černobílý bavlněný vzorovaný koberec A Simple Mess Mille, 90 x 60 cm - Koberce - Yes Móda .cz

Černobílý bavlněný vzorovaný koberec A Simple Mess Mille, 90 x 60 cm


Oživte svůj domov s pomocí tohoto ručně vyrobeného, stylového koberce, který kombinuje inspiraci cestováním se skandinávskou lehkostí.

A Simple Mess, to jsou originální a jemné doplňky, pod nimiž je podepsána dánská žurnalistka, moderátorka a kreativní ředitelka časopisu o interiérovém designu Louise Dorph.

Název její značky v překladu znamená prostý chaos. Proč? Louise tvrdí, že interiér nemusí být vždy perfektně uhlazený a že právě trocha toho chaosu k životu zkrátka patří.

Jednotlivé kousky jsou ženské, hravé a vkusné, ručně vyrobené bez použití syntetických materiálů, a hlavně: jsou inspirované krásou bytí.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Textil | Koberce a rohožky | Koberce


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Černobílý bavlněný vzorovaný koberec A Simple Mess Mille, 90 x 60 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz