Zobrazit větší

Koberec Universal Tikey Flower, 160 x 230 cm

8430176365702

A2:964858 (pro objednávky)

Nové

Sháníte se po koberci, který elegantně doplní interiér a nestane se nechtěným středem pozornosti?Vhodnou volbou pro vás bude koberec od...

Více informací:

Výrobce: Universal

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 22 dnů od objednávky.Cena: 3 199 Kč

Více informací:

Koberec Universal Tikey Flower, 160 x 230 cm - Koberce - Yes Móda .cz

Koberec Universal Tikey Flower, 160 x 230 cm


Sháníte se po koberci, který elegantně doplní interiér a nestane se nechtěným středem pozornosti?

Vhodnou volbou pro vás bude koberec od značky Universal.

Tento kousek je ideální izolační prvek a díky němu bude ve vzduchu menší koncentrace prachu. Ten bude mít tendenci držet se na povrchu koberce, jehož údržba je velmi jednoduchá a časově nenáročná.

Co je heat-frisé?
Jde o metodu, při které je vlákno tepelně zpracováno. To koberci jako takovému dodá větší pevnost a stane se odolnější vůči poškození. Kvalitní zpracování touto metodou se odrazí ale i na vzhledu koberce - stane se více atraktivnější, protože barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou.

O značce Universal:
Do vašeho bydlení se nenápadně vkrádá nuda? Moderní koberce Universal ji rázně zaženou. Jejich hebký materiál je nejen velmi příjemný na dotek, ale má také skvělé izolační vlastnosti a dobře se udržuje.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Textil | Koberce a rohožky | Koberce


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Koberec Universal Tikey Flower, 160 x 230 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz