Šedá knihovna TemaHome Pombal, výška 224 cm

5603449516290

A2:990086 (pro objednávky)

Nové

Knihovnu nemusíte mít odshora až dolů plnou knih. Vystavte si oblíbené fotografie, suvenýry z cest nebo nechte nějaké její části prázdné a...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 68 dnů od objednávky.


Cena: 38 099 Kč

Více informací:

Šedá knihovna TemaHome Pombal, výška 224 cm - Knihovny - Yes Móda .cz

Šedá knihovna TemaHome Pombal, výška 224 cm


Knihovnu nemusíte mít odshora až dolů plnou knih. Vystavte si oblíbené fotografie, suvenýry z cest nebo nechte nějaké její části prázdné a nechte prostor dýchat.O značce:TemaHome je inovativní nábytkářská značka, která se pyšní už více než 30 lety zkušeností v oboru. Vznikla spojením dvou společností, jedné portugalské, jedné norské. A tenhle fakt se v nábytku dokonale zrcadlí! Snoubí v sobě totiž severskou jednoduchost a vzdušnost s hřejivými detaily a jižanským temperamentem. Pro TemaHome navrhuje nejen vlastní tým, ale také další renomovaní portugalští designéři, jako je třeba Fernando Brízio či Filipe Alarcão.Kvalita a šetrnost k přírodě:K výrobě jednotlivých kousků se využívá pouze obnovitelných zdrojů, a co se dřeva týče, v žádné z řad nenajdete produkt ze dřeva z ohroženého stromu. Pečlivě tu také kontrolují, jaký dopad mají aktivity TemaHome na životní prostředí. Kvalitu zajišťují certifikáty kvality, jako je ISO 9001 nebo ISO 14001.

Kategorie zboží - móda: Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Knihovny


Potřebujete další informace k módnímu zboží Šedá knihovna TemaHome Pombal, výška 224 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: