Zobrazit větší

Police Soleil dvoudvéřová se 6 zásuvkami (192x90 cm)

4025621801955

A4:38638 (pro objednávky)

Nové

Police Soleil dvoudvéřová se 6 zásuvkami je krásným kouskem, který může zdobit moderní i stylový interiér. Vysoce kvalitní zpracování a...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 51 490 Kč

Více informací:

Police Soleil dvoudvéřová se 6 zásuvkami (192x90 cm) - Knihovny - Yes Móda .cz

Police Soleil dvoudvéřová se 6 zásuvkami (192x90 cm)

Vlastnosti pro toto módní zboží:

  • Poznámka: Vyrobeno v Indii
  • Rozměr: 192 × 90 × 35 cm
  • Váha: 57,5 kg


Police Soleil dvoudvéřová se 6 zásuvkami je krásným kouskem, který může zdobit moderní i stylový interiér. Vysoce kvalitní zpracování a nostalgický styl přinese do vašeho domova harmonii. Praktické zásuvky kombinované volnými poličkami vám pomohou přehledně uspořádat spoustu potřebných maličkostí. Dvířka a zásuvky disponují originálními předními plochami, které upoutají každého návštěvníka na první pohled. K dispozici je také další nábytek, který můžete s policí libovolně kombinovat.

Kategorie sportovního zboží: Domov | Nábytek | Knihovny, police a úložné skříně | Knihovny


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Police Soleil dvoudvéřová se 6 zásuvkami (192x90 cm) ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz