Zobrazit větší

Šedá trojitá knihovna TemaHome Delta, výška 195 cm

5603449316418

A2:1282654 (pro objednávky)

Nové

Požadavky na moderní design není jen použití čistých linií a minimální barevnosti. Mezi hlavní vlastnosti by měla také patřit vysoká...

Více informací:

Výrobce: TemaHome

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 69 dnů od objednávky.Cena: 23 999 Kč

Více informací:

Šedá trojitá knihovna TemaHome Delta, výška 195 cm - Knihovny - Yes Móda .cz

Šedá trojitá knihovna TemaHome Delta, výška 195 cm


Požadavky na moderní design není jen použití čistých linií a minimální barevnosti. Mezi hlavní vlastnosti by měla také patřit vysoká funkčnost, trvanlivost a nadčasovost, která nepodléhá času ani změně trendů. A přesně takový je nábytek TemaHome.

TemaHome je koncept několika designérů, které spojuje smysl pro detaily a vášeň dělat domovy funkčními i moderními zároveň. Jejich hlavní heslo zní - Žijte své sny. A tím žitím myslí i bydlení, které je nedílnou součástí našich životů a formují i naše vlastní Já. A tak u sebe nosí neustále tužku a papír, protože dobré nápady nikdy nespí a můžou na vás přijít kdykoli a kdekoli.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Knihovny a police | Knihovny


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Šedá trojitá knihovna TemaHome Delta, výška 195 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz