Zobrazit větší

Knihovna z jasanového dřeva Ángel Cerdá Lacque

8435555708286

A2:1232670 (pro objednávky)

Nové

Design výrobkuový nábytek, který rozjasní váš obývák ve skandinávském stylu je tu. A přichází ze slunného jihu. Značka Ángel Cerdá představuje...

Více informací:

Výrobce: Ángel Cerdá

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 37 dnů od objednávky.Cena: 58 199 Kč

Více informací:

Knihovna z jasanového dřeva Ángel Cerdá Lacque - Knihovny - Yes Móda .cz

Knihovna z jasanového dřeva Ángel Cerdá Lacque


Design výrobkuový nábytek, který rozjasní váš obývák ve skandinávském stylu je tu. A přichází ze slunného jihu. Značka Ángel Cerdá představuje knihovnu, která vznikla pod španělským sluncem, ale drží se čisté linie a jemnost bílé barvy v kombinaci se dřevem.

O značce:

Rodinná firma s více než 125 let dlouhou tradicí přichází na Bonami ze Španělska. Tato sympatická designová značka vyrábí veškeré své kousky v této sluncem zalité zemi. To, že firmu vede již čtvrtá generace je známkou úspěchu, s jako stylový design jejich nábytku, který si oblíbili zákazníci po celém světě.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Knihovny a police | Knihovny


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Knihovna z jasanového dřeva Ángel Cerdá Lacque ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz