Zobrazit větší

Hořčicová jídelní židle s detaily ve zlaté barvě JohnsonStyle Odette French Velvet

A2:1283838 (pro objednávky)

Nové

Vsaďte na neokoukané spojení glamour stylu a praktického designu. To nabízí kolekce židlí Odette od značky JohnsonStyle.Konstrukce židle je z...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 3 dnů od objednávky.Cena: 3 149 Kč

Více informací:

Hořčicová jídelní židle s detaily ve zlaté barvě JohnsonStyle Odette French Velvet - Jídelní židle - Yes Móda .cz

Hořčicová jídelní židle s detaily ve zlaté barvě JohnsonStyle Odette French Velvet


Vsaďte na neokoukané spojení glamour stylu a praktického designu. To nabízí kolekce židlí Odette od značky JohnsonStyle.

Konstrukce židle je z masivního bukového dřeva, které pochází z Evropy. O vaše pohodlí se postará výplň z velmi elastické pěny s vysokou hustotou a už na dotek si vás získá čalounění z příjemné tkaniny, které je nejen měkká na dotek, ale má také zvýšenou odolnost proti oděru. Tohoto krasavce můžete primárně využít u jídelního stolu, ovšem jeho dalšímu využití se meze nekladou.


O značce:
Mladá značka JohnsonStyle dodává obytným prostorům kreativitu a nabízí nezaměnitelný styl a jedinečnost. Dává si záležet na kvalitě. Všechny materiály, ze kterých vyrábí rozmanitý nábytek, jsou pečlivě vybírány a zpracovávány. Původ všech dřevin je přímo z Evropy, ať už jde o masivní břízy, duby či buky. Jejich přirozenou krásu elegantně zaobaluje do glamour stylu, který je stále více oblíbenější. Zruční řemeslníci, kteří jejich nábytek tvoří, to dělají s láskou a chutí a je to znát. Pokud si tedy potrpíte na spojení kvalitně zpracovaných materiálů a neokoukaného designu, pozvěte si tuto značku k sobě domů.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Sedací nábytek | Židle | Jídelní židle


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Hořčicová jídelní židle s detaily ve zlaté barvě JohnsonStyle Odette French Velvet ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz