Zobrazit větší

Sada 2 černých jídelních židlí Tenzo Gina Star

7394084076215

A2:1274846 (pro objednávky)

Nové

Židle Tenzo jsou potěšením pro oko i tělo.Mají správné proporce, aby byly pohodlné a vy si tak mohli vychutnat hostinu plnými doušky....

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 51 dnů od objednávky.Cena: 5 899 Kč

Více informací:

Sada 2 černých jídelních židlí Tenzo Gina Star - Jídelní židle - Yes Móda .cz

Sada 2 černých jídelních židlí Tenzo Gina Star


Židle Tenzo jsou potěšením pro oko i tělo.

Mají správné proporce, aby byly pohodlné a vy si tak mohli vychutnat hostinu plnými doušky. Veškeré židle jsou vyráběny tak, aby perfektně zapadly k jídelním stolům Tenzo, takže zvládnete s jednou značkou vyšperkovat celou jídelnu.

V sadě jsou 2 ks jídelních židlí.

O společnosti Tenzo:

Továrna značky Tenzo se nachází ve Smålandsstenaru, části regionu Gnosjö ve Švédsku. Navrhují a vyrábí nábytek, který je exportován do mnoho dalších zemí po celé Evropě, jako je Francie, Německo, Švýcarsko, Benelux a Skandinávie.

Značka Tenzo byla založena v roce 1934 výrobcem Davidem Johanssonem. Dnes je Tenzo jedním z největších švédských výrobců nábytku a snaží se být v čele moderního designu nábytku. A právě v designu se snaží značka Tenzo vyniknout. Má špičkový tým návrhářů, které mají kompetence v různých oblastech a tak se pravidelně vytváří unikátní kousky, které jdou s dobou.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Sedací nábytek | Židle | Jídelní židle


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Sada 2 černých jídelních židlí Tenzo Gina Star ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz