Zobrazit větší

Světle hnědá dubová jídelní židle s tmavě šedým sedákem Rowico Cato

7340126519288

A2:790732 (pro objednávky)

Nové

Usaďte se do měkoučkého polstrování jídelní židle Rowico. Podsedák i opěrka zajišťují bezbřehé pohodlí, na které si velmi rychle...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 23 dnů od objednávky.Cena: 3 499 Kč

Více informací:

Světle hnědá dubová jídelní židle s tmavě šedým sedákem Rowico Cato - Jídelní židle - Yes Móda .cz

Světle hnědá dubová jídelní židle s tmavě šedým sedákem Rowico Cato


Usaďte se do měkoučkého polstrování jídelní židle Rowico. Podsedák i opěrka zajišťují bezbřehé pohodlí, na které si velmi rychle zvyknete. Můžete si tak užívat několikahodinovou snídani, aniž byste pocítili bolest v kříži. Výborně se na ní sedí, nekýve se a poskytuje perfektní oporu pro vaše záda.

O značce, která dbá na krásu dřeva:
Rodinná značka, která zbožňuje nábytek. Značka Rowico již více než 50 přichází s stylovém nábytkem, který voní poctivým dřevem.

Značka hledí na nejnovější trendy, i přes to si drží jedinečný charakter, který se snese skoro se všemi interiérovými styly. Pokud hledáte solitér, který bude krásně vypadat a vonět jako les sám, vsaďte na jistotu. Na značku Rowico.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Sedací nábytek | Židle | Jídelní židle


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Světle hnědá dubová jídelní židle s tmavě šedým sedákem Rowico Cato ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz