Zobrazit větší

Bílá židle s podnožím z bukového dřeva loomi.design Eco

A2:1264942 (pro objednávky)

Nové

Jídelní židle nám dělají společnost při časných snídaních i večerních svačinkách. Nepodceňte tedy její výběr.Bílá jídelní...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 32 dnů od objednávky.Cena: 1 999 Kč

Více informací:

Bílá židle s podnožím z bukového dřeva loomi.design Eco - Jídelní židle - Yes Móda .cz

Bílá židle s podnožím z bukového dřeva loomi.design Eco


Jídelní židle nám dělají společnost při časných snídaních i večerních svačinkách. Nepodceňte tedy její výběr.

Bílá jídelní židle Eco v populárním skandinávském stylu značky loomi.designergonomickou oblou opěrku, která zajišťuje pohodlnější sezení.

Opěrka je mírně zakloněna dozadu, a tak při sezení nedochází k nepříjemnému stlačování žaludku. Nejen, že se vám bude sedět daleko lépe, ale po jídle vám zbyde místo i na dezert.

Dostatečně široký sedák s měkkou molitanovou výplní je potažen čalouněním, které se dá jednoduše otřít. Péče o židli je tak jednoduchá a rychlá. Jako podpěra slouží křehce vypadající nožky z masivního bukového dřeva, které jsou ovšem pevné a pyšní se výraznou kresbou dřeva.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Sedací nábytek | Židle | Jídelní židle


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Bílá židle s podnožím z bukového dřeva loomi.design Eco ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz