Jídelní stůl s deskou z borovicového dřeva Kare Design Offroad, 220 x 100 cm

A2:890710 (pro objednávky)

Nové

Jídelní stůl Kare Design výrobku v interiéru neplní pouze funkci stolování. Sám o sobě je především odvážným a moderním doplňkem, který si...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 25 dnů od objednávky.


Cena: 40 130 Kč

Více informací:

Jídelní stůl s deskou z borovicového dřeva Kare Design výrobku Offroad, 220 x 100 cm - Jídelní stoly - Yes Móda .cz

Jídelní stůl s deskou z borovicového dřeva Kare Design výrobku Offroad, 220 x 100 cm


Jídelní stůl Kare Design výrobku v interiéru neplní pouze funkci stolování. Sám o sobě je především odvážným a moderním doplňkem, který si získá pozornost a ocenění po jediném pohledu.Vneste do svého domova kus nonšalance. Vždyť právě kombinace kvalitních materiálů a neotřelého designu je tím, co si získá naše umělecké srdce.O ZNAČCEZa vznikem německé značky Kare Design výrobku stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design výrobku jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.

Kategorie zboží - móda: Nábytek | Stoly a stolky | Jídelní stoly


Potřebujete další informace k módnímu zboží Jídelní stůl s deskou z borovicového dřeva Kare Design výrobku Offroad, 220 x 100 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii: