Hnědý jídelní stůl s deskou z mramoru TemaHome Dusk

5603449628023

A2:880208 (pro objednávky)

Nové

Sofistikovaný jídelní stůl plný jednoduchých geometrických tvarů. Kombinuje 4 mramorové desky s centrálním podnožím, díky čemuž vzniká...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 61 dnů od objednávky.


Cena: 42 899 Kč

Více informací:

Hnědý jídelní stůl s deskou z mramoru TemaHome Dusk - Jídelní stoly - Yes Móda .cz

Hnědý jídelní stůl s deskou z mramoru TemaHome Dusk


Sofistikovaný jídelní stůl plný jednoduchých geometrických tvarů. Kombinuje 4 mramorové desky s centrálním podnožím, díky čemuž vzniká oproti klasice se čtyřmi nohami více místa pro hosty.O značce:TemaHome je inovativní nábytkářská značka, která se pyšní už více než 30 lety zkušeností v oboru. Vznikla spojením dvou společností, jedné portugalské, jedné norské. A tenhle fakt se v nábytku dokonale zrcadlí! Snoubí v sobě totiž severskou jednoduchost a vzdušnost s hřejivými detaily a jižanským temperamentem. Pro TemaHome navrhuje nejen vlastní tým, ale také další renomovaní portugalští designéři, jako je třeba Fernando Brízio či Filipe Alarcão.Kvalita a šetrnost k přírodě:K výrobě jednotlivých kousků se využívá pouze obnovitelných zdrojů, a co se dřeva týče, v žádné z řad nenajdete produkt ze dřeva z ohroženého stromu. Pečlivě tu také kontrolují, jaký dopad mají aktivity TemaHome na životní prostředí. Kvalitu zajišťují certifikáty kvality, jako je ISO 9001 nebo ISO 14001.

Kategorie zboží - móda: Nábytek | Stoly a stolky | Jídelní stoly


Potřebujete další informace k módnímu zboží Hnědý jídelní stůl s deskou z mramoru TemaHome Dusk ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii: