Zobrazit větší

Béžový jídelní stůl s deskou z travertinu Thai Natura Phayao

8435471826842

A2:1045154 (pro objednávky)

Nové

Máte v interiérovém designu rádi lehký nádech exotiky vzdálených zemí a netradičnost? Potom jsou pro vás kousky od Thai Natura dělané jako na...

Více informací:

Výrobce: Thai Natura

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 21 849 Kč

Více informací:

Béžový jídelní stůl s deskou z travertinu Thai Natura Phayao - Jídelní stoly - Yes Móda .cz

Béžový jídelní stůl s deskou z travertinu Thai Natura Phayao


Máte v interiérovém designu rádi lehký nádech exotiky vzdálených zemí a netradičnost? Potom jsou pro vás kousky od Thai Natura dělané jako na tělo. Nebojácně tvarované dekorace, honosné doplňky ve zlatých odstínech a použití kvalitních druhů dřeva a mramoru dělá z těchto doplňků opravdové solitéry, které se vám jen tak neokoukají.


O THAI NATURA
Thai Natura je španělská značka soustředící se na design, výrobu a prodej krásného nábytku, nepřehlédnutelných dekorací a moderních svítidel. Klíčovými faktory při jejich tvorbě jsou inovace, všestrannost a spokojenost zákazníků.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Stoly a stolky | Jídelní stoly


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Béžový jídelní stůl s deskou z travertinu Thai Natura Phayao ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz