Zobrazit větší

Bílý jídelní stůl Tenzo Svea, 80 x 140 cm

7394084085651

A2:1274964 (pro objednávky)

Nové

Kolekce Svea snoubí minimalismus z dalekého Švédska s jemnou a čistou bílou barvou, která vystihne eleganci každé místnosti.Jídelní stůl...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 37 dnů od objednávky.Cena: 11 399 Kč

Více informací:

Bílý jídelní stůl Tenzo Svea, 80 x 140 cm - Jídelní stoly - Yes Móda .cz

Bílý jídelní stůl Tenzo Svea, 80 x 140 cm


Kolekce Svea snoubí minimalismus z dalekého Švédska s jemnou a čistou bílou barvou, která vystihne eleganci každé místnosti.

Jídelní stůl zajistí, že se celá rodina s radostí sejde u ranní snídaně nebo večerní hostině.

O společnosti Tenzo:

Továrna značky Tenzo se nachází ve Smålandsstenaru, části regionu Gnosjö ve Švédsku. Navrhují a vyrábí nábytek, který je exportován do mnoho dalších zemí po celé Evropě, jako je Francie, Německo, Švýcarsko, Benelux a Skandinávie.

Značka Tenzo byla založena v roce 1934 výrobcem Davidem Johanssonem. Dnes je Tenzo jedním z největších švédských výrobců nábytku a snaží se být v čele moderního designu nábytku. A právě v designu se snaží značka Tenzo vyniknout. Má špičkový tým návrhářů, které mají kompetence v různých oblastech a tak se pravidelně vytváří unikátní kousky, které jdou s dobou.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Stoly a stolky | Jídelní stoly


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Bílý jídelní stůl Tenzo Svea, 80 x 140 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz