Černý rozkládací stůl Kare Design Amsterdam

4025621827252

A2:926334 (pro objednávky)

Nové

Stolek Kare Design výrobku v interiéru neplní pouze odkládací funkci. Sám o sobě je především odvážným a moderním doplňkem, který si získá...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 26 dnů od objednávky.


Cena: 45 481 Kč

Více informací:

Černý rozkládací stůl Kare Design výrobku Amsterdam - Jídelní stoly - Yes Móda .cz

Černý rozkládací stůl Kare Design výrobku Amsterdam


Stolek Kare Design výrobku v interiéru neplní pouze odkládací funkci. Sám o sobě je především odvážným a moderním doplňkem, který si získá pozornost a ocenění po jediném pohledu.Vneste do svého domova kus nonšalance. Vždyť právě kombinace kvalitních materiálů a neotřelého designu je tím, co si získá naše umělecké srdce.O ZNAČCEZa vznikem německé značky Kare Design výrobku stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design výrobku jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.

Kategorie zboží - móda: Nábytek | Stoly a stolky | Jídelní stoly


Potřebujete další informace k módnímu zboží Černý rozkládací stůl Kare Design výrobku Amsterdam ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii: