Dvoulůžková postel z bukového dřeva se zásuvkou SKANDICA Sparta Maxi, 200 x 200 cm

5902273653899

A2:873718 (pro objednávky)

Nové

Vizuálně tak jednoduchá a nekomplikovaná, přesto vám však vezme dech. Postel SKANDICA padne do prostoru zařízeného v jakémkoli stylu a...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 40 dnů od objednávky.


Cena: 33 899 Kč

Více informací:

Dvoulůžková postel z bukového dřeva se zásuvkou SKANDICA Sparta Maxi, 200 x 200 cm - Dvoulůžkové postele - Yes Móda .cz

Dvoulůžková postel z bukového dřeva se zásuvkou SKANDICA Sparta Maxi, 200 x 200 cm


Vizuálně tak jednoduchá a nekomplikovaná, přesto vám však vezme dech. Postel SKANDICA padne do prostoru zařízeného v jakémkoli stylu a úžasně jej prozáří.Její součástí je navíc i kvalitní rošt, stačí tedy už pořídit jen pohodlnou matraci a vydat se vstříc sladkým snům!Pořiďte si k posteli i kvalitní matraci ♥. Na Bonami máme velký výběr a možnost vrácení do 90 dní i po jejím vyzkoušení.O značce:SKANDICA je mladá, inovativní nábytkářská značka, která je svěžím vánkem na poli interiérového designu. Zrodila se z lásky k designu a z fascinace krásou spočívající v jednoduchosti.Inspirace: Design výrobkuéři se nechávají inspirovat surovou krásou přírody a Skandinávskou kulturou. Vzhlížejí se ale také v minimalismu a nápady získávají cestováním. Rozhodli se tu odmítnout konvence a vytvářet kousky, které jsou osobité a výjimečné.Funkčnost: Nábytek, ať je sebekrásnější, musí být především funkční a s lehkostí zapadnout do vašeho života. Na každém kousku se tedy ve SKANDICE pracuje také s ohledem na jeho praktickou stránku. Design výrobkuéři se snaží najít to nejmodernější řešení pro každodenní život.Jaké jsou výhody bukového dřeva?Použití bukového dřeva je nábytkovou klasikou. A proč tomu tak je? Dřevo buku má totiž vysokou tvrdost a odolnost. Jeho nespornou výhodou je i to, že je díky své pevnosti schopné udržet šrouby a čepy daleko lépe, než je tomu u ostatních dřevin. A tak se kousek z bukového masivu stane téměř nesmrtelným.

Kategorie zboží - móda: Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Dvoulůžkové postele


Potřebujete další informace k módnímu zboží Dvoulůžková postel z bukového dřeva se zásuvkou SKANDICA Sparta Maxi, 200 x 200 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: