Zobrazit větší

Bílá postel s nohami z oceli TemaHome Mara, 160 x 200 cm

5603449763106

A2:1283194 (pro objednávky)

Nové

Postel má být královnou vaší ložnice, proto si dopřejte tu nejkrásnější od značky TemaHome. Přijde k vám už v doprovodu roštu, takže se...

Více informací:

Výrobce: TemaHome

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 58 dnů od objednávky.Cena: 20 199 Kč

Více informací:

Bílá postel s nohami z oceli TemaHome Mara, 160 x 200 cm - Dvoulůžkové postele - Yes Móda .cz

Bílá postel s nohami z oceli TemaHome Mara, 160 x 200 cm


Postel má být královnou vaší ložnice, proto si dopřejte tu nejkrásnější od značky TemaHome. Přijde k vám už v doprovodu roštu, takže se nemusíte o nic starat a rovnou si nechat zdát něco hezkého. Pořiďte si k posteli i kvalitní matraci :hearts:. Na Bonami máme velký výběr a možnost vrácení do 90 dní i po jejím vyzkoušení.


O značce:


TemaHome v sobě kloubí precizní minimalistický styl z Norska a živočišný hravý styl z Portugalska. Pro TemaHome navrhuje nejen vlastní tým, ale také další renomovaní portugalští designéři, jako je třeba Fernando Brízio či Filipe Alarcão.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Postele | Dvoulůžkové postele


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Bílá postel s nohami z oceli TemaHome Mara, 160 x 200 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz