Zobrazit větší

Dětské bavlněné povlečení Flexa Heroes, 140 x 200 cm + 50 x 70 cm

A2:1295098 (pro objednávky)

Nové

Kolekce Little Heroes je pro všechny každodenní hrdiny, kteří si poradí s požárem nebo zachraňují bezbranná zvířátka před dopravním...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 3 dnů od objednávky.Cena: 1 699 Kč

Více informací:

Dětské bavlněné povlečení Flexa Heroes, 140 x 200 cm + 50 x 70 cm - Dětské povlečení - Yes Móda .cz

Dětské bavlněné povlečení Flexa Heroes, 140 x 200 cm + 50 x 70 cm


Kolekce Little Heroes je pro všechny každodenní hrdiny, kteří si poradí s požárem nebo zachraňují bezbranná zvířátka před dopravním provozem. Hodí se pro všechny malé rošťáky, co se chtějí aspoň v rámci hraní na chvíli stát také zachránci.

V tomto bavlněném povlečení se budou vašim dítkům zdát jen ty nejkrásnější sny.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály.

Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design výrobku Award.Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Textil | Dětský textil | Dětské povlečení


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Dětské bavlněné povlečení Flexa Heroes, 140 x 200 cm + 50 x 70 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz