Zobrazit větší

Bavlněné povlečení na jednolůžko Snurk Furry Friends, 140 x 200 cm

A2:259629 (pro objednávky)

Nové

Furry Friends, to je parta chlupatých kamarádů, kterou budete milovat! Představte si tu idylku - ležíte v posteli, čtete si knihu a v nohou máte...

Více informací:

Výrobce: Snurk

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 58 dnů od objednávky.Cena: 1 599 Kč

Více informací:

Bavlněné povlečení na jednolůžko Snurk Furry Friends, 140 x 200 cm - Dětské povlečení - Yes Móda .cz

Bavlněné povlečení na jednolůžko Snurk Furry Friends, 140 x 200 cm


Furry Friends, to je parta chlupatých kamarádů, kterou budete milovat! Představte si tu idylku - ležíte v posteli, čtete si knihu a v nohou máte tyhle čtyřnohé miláčky, kteří nepustí ani jeden chlup...Ano, to je povlečení Snurk!

Motivy na povlečení jsou v životní velikosti i velmi realistickém zpracování, a to díky do detailu propracované fotografické předloze, na které designéři pracují i několik měsíců. A protože skvělý design si zaslouží skvělé zpracování, je fotografické předloha následně přetištěná na kvalitní bavlnu.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Textil | Dětský textil | Dětské povlečení


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Bavlněné povlečení na jednolůžko Snurk Furry Friends, 140 x 200 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz