Zobrazit větší

Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Brick Click Clock

0700900316927

A2:713784 (pro objednávky)

Nové

Stále přemýšlíte, čím si zpříjemnit nepříjemné buzení? Vemte to od podlahy, tedy pardon, od budíku! Budík značky Gingko s LED displejem se...

Více informací:

Výrobce: Gingko

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 1 709 Kč

Více informací:

Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Brick Click Clock - Budíky - Yes Móda .cz

Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Brick Click Clock


Stále přemýšlíte, čím si zpříjemnit nepříjemné buzení? Vemte to od podlahy, tedy pardon, od budíku! Budík značky Gingko s LED displejem se lehce stane dominantou vaší ložnice. Jeho nadčasový design vás ohromí a po vyzkoušení nebudete chtít žádný jiný!

Je napájen adaptérem a samotný alarm pak má trojí možnosti nastavení až s minutovým pípáním vkuse. Takže i ti největší spáči budou vytaženi z postele.

Kromě času vám také ukáže aktuální datum a teplotu.

V tichu je budík zhasnutý, stačí však tlesknout či na něj poklepat a v tu ránu se vám zobrazí přesný čas. Ve chvíli, kdy bude opět ticho, budík se znovu automaticky vypne. Samozřejmě si můžete nastavit i permanentní zobrazování hodin.

Nemusíte se ale bát, že by vás jejich svit rušil, od 21:00 do 7:00 se svit automaticky o polovinu sníží.Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Dekorace | Hodiny a budíky | Budíky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Brick Click Clock ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz