Zobrazit větší

Bílý blok na nože a kuchyňské náčiní z bambusového dřeva Wireworks Knife&Spoon

5033165101010

A2:327370 (pro objednávky)

Nové

Nač vymýšlet složitosti, když jsou věci s nejhezčí ve své základní, jednoduché podobě? To je myšlenka, která se nese celou tvorbou...

Více informací:

Výrobce: Wireworks

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 1 879 Kč

Více informací:

Bílý blok na nože a kuchyňské náčiní z bambusového dřeva Wireworks Knife&Spoon - Bloky na nože - Yes Móda .cz

Bílý blok na nože a kuchyňské náčiní z bambusového dřeva Wireworks Knife&Spoon


Nač vymýšlet složitosti, když jsou věci s nejhezčí ve své základní, jednoduché podobě? To je myšlenka, která se nese celou tvorbou anglického studia Wireworks. A tak i blok na nože a stojan na kuchyňské náčiní v jednom si na nic nehraje, ale přesto v něm najdete to, co přesně čekáte - plnou funkčnost a nádhernou přirozenost. Všechny výrobky Wireworks jsou vyrobeny z masivního dřeva, které patří snad mezi nejkrásnější materiály, jaké je možné použít.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Bytové doplňky | Doplňky do kuchyně | Kuchyňské organizéry | Bloky na nože


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Bílý blok na nože a kuchyňské náčiní z bambusového dřeva Wireworks Knife&Spoon ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz