Zobrazit větší

Černý bezpečností batoh XD Design Bobby Bizz, 10 l

8714612107263

A2:963492 (pro objednávky)

Nové

Bobby je váš nový nejlepší kámoš.S touhle věcičkou od značky XD Design výrobku vyzrajete na všechny kapsáře. Bobby je parťák do každé situace....

Více informací:

Výrobce: XD Design

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 3 119 Kč

Více informací:

Černý bezpečností batoh XD Design výrobku Bobby Bizz, 10 l - Batohy - Yes Móda .cz

Černý bezpečností batoh XD Design výrobku Bobby Bizz, 10 l


Bobby je váš nový nejlepší kámoš.

S touhle věcičkou od značky XD Design výrobku vyzrajete na všechny kapsáře. Bobby je parťák do každé situace. Je to batoh, který nelze vykrást! A k tomu všemu má hromadu dalších funkcí, které se vám budou hodit.

Bobby vás ohromí schovaným zipem, tajnými kapsami, vysoce odolným povrchem, který nelze proříznout a je 100% nepromokavý, ochrannými reflexními pruhy, USB přístupem k vaší powerbance.

Uvnitř je batoh rozdělený přehlednými kapsami, kde si každá drobnost najde své místo. Při dalekých cestách můžete využít zadní popruh pro snadné přichycení batohu k madlu kufru.

Bobby se vám bude nosit s lehkostí, další z jeho skvělých vlastností totiž je vyvážení hmotnosti, které je způsobeno četnými vnitřními kapsami, díky kterým je váha přenášených věcí tlačena směrem dolů, nikoliv do vašich zad, jak to bývá u jiných batohů!
Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Móda | Batohy, tašky a vaky | Batohy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Černý bezpečností batoh XD Design výrobku Bobby Bizz, 10 l ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz