Zobrazit větší

Červený bezpečnostní batoh XD Design Bobby

8714612099681

A2:756204 (pro objednávky)

Nové

Bobby je váš nový nejlepší kámoš.S touhle věcičkou vyzrajete na všechny kapsáře! Bobby je parťák do každé situace! Je to batoh, který...

Více informací:

Výrobce: XD Design

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 40 dnů od objednávky.Cena: 2 299 Kč

Více informací:

Červený bezpečnostní batoh XD Design výrobku Bobby - Batohy - Yes Móda .cz

Červený bezpečnostní batoh XD Design výrobku Bobby


Bobby je váš nový nejlepší kámoš.

S touhle věcičkou vyzrajete na všechny kapsáře! Bobby je parťák do každé situace! Je to batoh, který nelze vykrást! A k tomu všemu má hromadu dalších funkcí, které se vám budou hodit!

Bobby vás ohromí schovaným zipem, tajnými kapsami, vysoce odolným povrchem, který nelze proříznout a je 100% nepromokavý, ochrannými reflexními pruhy, USB přístupem k vaší powerbance a kapsičkou pro kreditní kartu na popruhu batohu.

Uvnitř je batoh rozdělený přehlednými kapsami, kde si každá drobnost najde své místo. Při dalekých cestách můžete využít zadní popruh pro snadné přichycení batohu k madlu kufru.

Bobby se vám bude nosit s lehkostí, další z jeho skvělých vlastností totiž je vyvážení hmotnosti, které je způsobeno četnými vnitřními kapsami, díky kterým je váha přenášených věcí tlačena směrem dolů, nikoliv do vašich zad, jak to bývá u jiných batohů!
Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Móda | Batohy, tašky a vaky | Batohy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Červený bezpečnostní batoh XD Design výrobku Bobby ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz