Zobrazit větší

Sada 2 bílých barových židlí Tenzo Tori

7394084074891

A2:1274912 (pro objednávky)

Nové

Židle Tenzo jsou potěšením pro oko i tělo.Barové židličky jsou perfektním a nepostradatelným doplňkem každé jídelny. Pokud zároveň...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 38 dnů od objednávky.Cena: 4 399 Kč

Více informací:

Sada 2 bílých barových židlí Tenzo Tori - Barové židle - Yes Móda .cz

Sada 2 bílých barových židlí Tenzo Tori


Židle Tenzo jsou potěšením pro oko i tělo.

Barové židličky jsou perfektním a nepostradatelným doplňkem každé jídelny. Pokud zároveň vlastního praktický kuchyňský ostrůvek, zajisté oceníte funkčnost barové židle, kdy potřebujete vyšší posezení, než které vám nabízí klasická jídelní židle.

O společnosti Tenzo:

Továrna značky Tenzo se nachází ve Smålandsstenaru, části regionu Gnosjö ve Švédsku. Navrhují a vyrábí nábytek, který je exportován do mnoho dalších zemí po celé Evropě, jako je Francie, Německo, Švýcarsko, Benelux a Skandinávie.

Značka Tenzo byla založena v roce 1934 výrobcem Davidem Johanssonem. Dnes je Tenzo jedním z největších švédských výrobců nábytku a snaží se být v čele moderního designu nábytku. A právě v designu se snaží značka Tenzo vyniknout. Má špičkový tým návrhářů, které mají kompetence v různých oblastech a tak se pravidelně vytváří unikátní kousky, které jdou s dobou.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Sedací nábytek | Židle | Barové židle


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Sada 2 bílých barových židlí Tenzo Tori ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz