Zobrazit větší

Rohová finská sauna GH3354 smrk skandinávský

A20:66167 (pro objednávky)

Nové

Finská sauna je známá díky svým příznivým vlastnostem pro zdraví a krásu.Použití finských saun má mnoho výhod pro krásu, především...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 54 404 Kč

Více informací:

Rohová finská sauna GH3354 smrk skandinávský - FINSKÉ SAUNY - Yes Móda .cz

Rohová finská sauna GH3354 smrk skandinávský

Vlastnosti pro toto módní zboží:

  • Hmotnost produktu: 150000.000g


Finská sauna je známá díky svým příznivým vlastnostem pro zdraví a krásu.Použití finských saun má mnoho výhod pro krásu, především vzhled pokožky. Kabina sauny je dřevěná (smrk skandinávský - celý interiér a 2 vnější stěny), může být instalována v koupelně, ložnici, obývacím pokoji či jiné místnosti. Dveře jsou z tvrzeného skla. Součástí sauny je vnitřní osvětlení, kamna + ochranný kryt, 2 lavice, podlahový rošt a podhlavník.Sauna se vyrábí po zadání individuální objednávky. Dodací lhůta je 6 až 8 týdnů.Počet osob:2 osobyBarevné provedení:přírodní dřevoMateriál produktu:smrk skandinávskýRozměry produktu: šířka: 145 cm hloubka: 145 cm výška: 199 cm tloušťka stěny: 6 cm Spotřeba energie:3,6 kWhZdroj tepla:elektrická kamnaDodáváno v demontu.
 

 

Kategorie sportovního zboží: SAUNY | FINSKÉ SAUNY


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Rohová finská sauna GH3354 smrk skandinávský ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz