Zobrazit větší

Infrasauna GH2331 šedá

A20:66155 (pro objednávky)

Nové

Kabina sauny je dřevěná (kanadská jedle - šedá barevné provedení), může být instalována v koupelně, ložnici, obývacím pokoji či jiné místnosti....

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 65 796 Kč

Více informací:

Infrasauna GH2331 šedá - INFRASAUNY - Yes Móda .cz

Infrasauna GH2331 šedá

Vlastnosti pro toto módní zboží:

  • Hmotnost produktu: 150000.000g


Kabina sauny je dřevěná (kanadská jedle - šedá barevné provedení), může být instalována v koupelně, ložnici, obývacím pokoji či jiné místnosti. Dveře a okna jsou z tvrzeného skla. Místo tradičních sporáků se používají křemenné a uhlíkové infračervené radiátory (bez páry a s nízkou teplotou vzduchu do 60 °C).Pro provoz je dostatečné napětí 230 V. Radiátory jsou chráněny dřevěnými vazníky.Sauna dále obsahuje radio multimediální USB / AUX / SD / BT + dálkové ovládání, dva stereo reproduktory jsou namontované na stropě sauny. Sauna je vybavena jak externím, tak interním ovládacím panelem, což umožňuje měnit parametry sauny, aniž by jsme museli opustit saunu během relaxace.Vzduchový ionizátor odstraňuje bakterie způsobující nepříjemný zápach a osvěžuje vzduch, díky ionizátoru bude vzduch v sauně vždy čistý a zdravý.Panel barevné terapie LED - umožňuje nastavit relaxační frekvenci barevných světel bez opuštění kabiny.
Barevné provedení:šedá / přírodníPočet osob:4-5 osobRozměry produktu: šířka: 180 cm hloubka: 160 cm výška: 200 cm tloušťka stěny: 6 cmTeplotní rozsah:20 °C - 60 °CDoba zahřátí:20 minutZdroj tepla:infračervené ohřívače - 9 položekTyp radiátorů:8x křemen - 300 W, 1x uhlík - 120 WDodáváno v demontu. Odhadovaná doba instalace 2- 3 hodiny.

Kategorie sportovního zboží: SAUNY | INFRASAUNY


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Infrasauna GH2331 šedá ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz