Zobrazit větší

Finská sauna GH6680

A20:66145 (pro objednávky)

Nové

Finská sauna je známá díky svým příznivým vlastnostem pro zdraví a krásu.Použití finských saun má mnoho výhod pro krásu, především...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 50 603 Kč

Více informací:

Finská sauna GH6680 - FINSKÉ SAUNY - Yes Móda .cz

Finská sauna GH6680

Vlastnosti pro toto módní zboží:

  • Hmotnost produktu: 150000.000g


Finská sauna je známá díky svým příznivým vlastnostem pro zdraví a krásu.Použití finských saun má mnoho výhod pro krásu, především vzhled pokožky.Kabina sauny je dřevěná (kanadská jedle - barevné provedení hnědá), může být instalována v koupelně, ložnici, obývacím pokoji či jiné místnosti. Dveře a okna jsou z tvrzeného skla.Součástí sauny je vnitřní osvětlení, kamna, kbelík na vodu, vlhkoměr, přesýpací hodiny, podhlavník a doplňkové LED osvětlení.Počet osob:3-4 osobyBarevné provedení:hnědá / přírodníMateriál produktu:dřevo - kanadská jedleRozměry produktu:šířka: 150 cm hloubka: 120 cm výška: 190 cmtloušťka stěny: 6 cmTeplotní rozsah:60°C - 90°CDoba zahřívání:cca 30 minutNapájení:380 VVýkon:4500 WSpotřeba energie:4,5 kWhZdroj tepla:elektrická kamnaDodáváno v demontu. Odhadovaná doba instalace 2-3 hodiny.
 

Kategorie sportovního zboží: SAUNY | FINSKÉ SAUNY


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Finská sauna GH6680 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz