Zobrazit větší

Rohová finská sauna GH0079 bílá

A20:66121 (pro objednávky)

Nové

Finská sauna je známá díky svým příznivým vlastnostem pro zdraví a krásu.Použití finských saun má mnoho výhod pro krásu, především...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 51 448 Kč

Více informací:

Rohová finská sauna GH0079 bílá - FINSKÉ SAUNY - Yes Móda .cz

Rohová finská sauna GH0079 bílá

Vlastnosti pro toto módní zboží:

  • Hmotnost produktu: 150000.000g


Finská sauna je známá díky svým příznivým vlastnostem pro zdraví a krásu.Použití finských saun má mnoho výhod pro krásu, především vzhled pokožky.Kabina sauny je dřevěná (kanadská jedle - barevné provedení bílá), může být instalována v koupelně, ložnici, obývacím pokoji či jiné místnosti. Dveře a okna jsou z tvrzeného skla.Součástí sauny je vnitřní osvětlení, kamna, kbelík na vodu, vlhkoměr, přesýpací hodiny, podhlavník a doplňkové LED osvětlení.Počet osob:5 osobBarevné provedení:bílá / přírodníMateriál produktu:dřevo - kanadská jedleRozměry produktu:šířka: 150 cm hloubka: 150 cm výška: 200 cmtloušťka stěny: 6 cmNapájení:380 VVýkon:6000 WSpotřeba energie:6 kWhZdroj tepla:elektrická kamnaDodáváno v demontu. Odhadovaná doba instalace 2- 3 hodiny.

Kategorie sportovního zboží: SAUNY | FINSKÉ SAUNY


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Rohová finská sauna GH0079 bílá ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz