Zobrazit větší

Rohová finská sauna GH8045 šedá

A20:60255 (pro objednávky)

Nové

Finská sauna je známá díky svým příznivým vlastnostem pro zdraví a krásu.Použití finských saun má mnoho výhod pro krásu, především...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 67 320 Kč

Více informací:

Rohová finská sauna GH8045 šedá - FINSKÉ SAUNY - Yes Móda .cz

Rohová finská sauna GH8045 šedá

Vlastnosti pro toto módní zboží:

  • Hmotnost produktu: 229000.000g


Finská sauna je známá díky svým příznivým vlastnostem pro zdraví a krásu.Použití finských saun má mnoho výhod pro krásu, především vzhled pokožky.Kabina sauny je dřevěná (kanadská jedle - barevné provedení šedá), může být instalována v koupelně, ložnici, obývacím pokoji či jiné místnosti. Dveře a okna jsou z tvrzeného skla.Součástí sauny je vnitřní osvětlení, kamna, kbelík na vodu, vlhkoměr, přesýpací hodiny, podhlavník a doplňkové LED osvětlení.Počet osob:5 - 6 osobRozměry produktu:šířka: 200 cm hloubka: 200 cm výška: 200 cmTeplotní rozsah:60 °C - 90 °CDoba zahřátí:30 minutNapájení:380 VVýkon:8000 WSpotřeba energie:8 kWhZdroj tepla:elektrická kamnaDodáváno v demontu. Odhadovaná doba instalace 2- 3 hodiny.

Kategorie sportovního zboží: SAUNY | FINSKÉ SAUNY


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Rohová finská sauna GH8045 šedá ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz