Zobrazit větší

Finská sauna GH3113

A20:60253 (pro objednávky)

Nové

Finská sauna je známá díky svým příznivým vlastnostem pro zdraví a krásu.Použití finských saun má mnoho výhod pro krásu, především...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 65 796 Kč

Více informací:

Finská sauna GH3113 - FINSKÉ SAUNY - Yes Móda .cz

Finská sauna GH3113

Vlastnosti pro toto módní zboží:

  • Hmotnost produktu: 169000.000g


Finská sauna je známá díky svým příznivým vlastnostem pro zdraví a krásu.Použití finských saun má mnoho výhod pro krásu, především vzhled pokožky. Kabina sauny je dřevěná (kanadská jedle), může být instalována v koupelně, ložnici, obývacím pokoji či jiné místnosti. Dveře a okna jsou z tvrzeného skla. Součástí sauny je vnitřní osvětlení, kamna, kbelík na vodu, vlhkoměr, přesýpací hodiny, podhlavník a doplňkové LED osvětlení.Počet osob:3 - 4 osobyRozměry produktu: šířka: 180 cm hloubka: 160 cm výška: 200 cm tloušťka stěny: 6 cm Teplotní rozsah:60 °C - 90 °CDoba zahřátí:30 minutNapájení:380 VVýkon:8000 WSpotřeba energie:8 kWhZdroj tepla:elektrická kamnaDodáváno v demontu. Odhadovaná doba instalace 2- 3 hodiny. 

Kategorie sportovního zboží: SAUNY | FINSKÉ SAUNY


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Finská sauna GH3113 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz