Zobrazit větší

Infrasauna GH7279

A20:60248 (pro objednávky)

Nové

Kabina sauny je dřevěná (kanadská jedle), může být instalována v koupelně, ložnici, obývacím pokoji či jiné místnosti. Dveře a okna jsou z...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 51 088 Kč

Více informací:

Infrasauna GH7279 - INFRASAUNY - Yes Móda .cz

Infrasauna GH7279

Vlastnosti pro toto módní zboží:

  • Hmotnost produktu: 169000.000g


Kabina sauny je dřevěná (kanadská jedle), může být instalována v koupelně, ložnici, obývacím pokoji či jiné místnosti. Dveře a okna jsou z tvrzeného skla. Místo tradičních sporáků se používají křemenné a uhlíkové infračervené radiátory (bez páry a s nízkou teplotou vzduchu do 60 ° C).Pro provoz je dostatečné napětí 230 V. Radiátory jsou chráněny dřevěnými vazníky.Sauna dále obsahuje radio multimediální USB / AUX / SD / BT + dálkové ovládání, dva stereo reproduktory jsou namontované na stropě sauny. Sauna je vybavena jak externím, tak interním ovládacím panelem, což umožňuje měnit parametry sauna, aniž by jsme museli opustit saunu během relaxace.Počet osob:3 - 4 osobyRozměry produktu: šířka: 175 cm hloubka: 135 cm výška: 190 cm tloušťka stěny: 6 cmTeplotní rozsah:20 °C - 60 °CDoba zahřátí:20 minutVýkon:2560 WSpotřeba energie:2,5 kWh - 2,6 kWhZdroj tepla:infračervené ohřívače - 9 položekTyp radiátorů:8x křemen, 1x uhlíkDodáváno v demontu. Odhadovaná doba instalace 2- 3 hodiny. 

Kategorie sportovního zboží: SAUNY | INFRASAUNY


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Infrasauna GH7279 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz