Zobrazit větší

Rohová infrasauna GH6632

A20:60244 (pro objednávky)

Nové

Kabina sauny je dřevěná (kanadská jedle), může být instalována v koupelně, ložnici, obývacím pokoji či jiné místnosti. Dveře a okna jsou z...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 48 914 Kč

Více informací:

Rohová infrasauna GH6632 - INFRASAUNY - Yes Móda .cz

Rohová infrasauna GH6632

Vlastnosti pro toto módní zboží:

  • Hmotnost produktu: 189000.000g


Kabina sauny je dřevěná (kanadská jedle), může být instalována v koupelně, ložnici, obývacím pokoji či jiné místnosti. Dveře a okna jsou z tvrzeného skla. Místo tradičních sporáků se používají křemenné a uhlíkové infračervené radiátory (bez páry a s nízkou teplotou vzduchu do 60 ° C).Pro provoz je dostatečné napětí 230 V. Radiátory jsou chráněny dřevěnými vazníky.Sauna dále obsahuje radio multimediální USB / AUX / SD / BT + dálkové ovládání, dva stereo reproduktory jsou namontované na stropě sauny. Sauna je vybavena jak externím, tak interním ovládacím panelem, což umožňuje měnit parametry sauna, aniž by jsme museli opustit saunu během relaxace.Počet osob:3 - 4 osobyRozměry produktu: šířka: 150 cm hloubka: 150 cm výška: 190 cm Teplotní rozsah:20 °C - 60 °CDoba zahřátí:20 minutVýkon:1920 WSpotřeba energie:1,9 kWh - 2 kWhZdroj tepla:infračervené ohřívače - 7 položekTyp radiátorů:6x křemen, 1x uhlíkDodáváno v demontu. Odhadovaná doba instalace 2- 3 hodiny. 

Kategorie sportovního zboží: SAUNY | INFRASAUNY


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Rohová infrasauna GH6632 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz