Závěsné svítidlo Kare Design Chiips Ariel

4025621601258

A2:989176 (pro objednávky)

Nové

Obklopte svůj domov svitem prvotřídního designu!Německá značka Kare Design výrobku představuje zářivá svítidla, která prosvětlí každý tmavý...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 32 dnů od objednávky.


Cena: 35 294 Kč

Více informací:

Závěsné svítidlo Kare Design výrobku Chiips Ariel - Nástěnná a stropní svítidla - Yes Móda .cz

Závěsné svítidlo Kare Design výrobku Chiips Ariel


Obklopte svůj domov svitem prvotřídního designu!Německá značka Kare Design výrobku představuje zářivá svítidla, která prosvětlí každý tmavý kout v interiéru a ozvláštní jej o jemné a netradiční prvky.Ukažte svému okolí, že na detailech záleží. Ukažte jim to svítidlem, které si navždy získá své místo nejen ve vašem domově, ale i ve vašem srdci.O ZNAČCE Za vznikem německé značky Kare Design výrobku stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design výrobku jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.

Kategorie zboží - móda: Svítidla | Nástěnná a stropní svítidla


Potřebujete další informace k módnímu zboží Závěsné svítidlo Kare Design výrobku Chiips Ariel ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)