Zobrazit větší

Černý kovový barový stolek Geese Industrial Style, 80 x 80 cm

A2:1298700 (pro objednávky)

Nové

Nevšední, módní a osobitý. Nacházíte se v těchto třech slovech i vy? To jste tu správně. Kolekce Industrial Style od značky Geese je ódou na...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 48 dnů od objednávky.Cena: 4 599 Kč

Více informací:

Černý kovový barový stolek Geese Industrial Style, 80 x 80 cm - Barové stoly - Yes Móda .cz

Černý kovový barový stolek Geese Industrial Style, 80 x 80 cm


Nevšední, módní a osobitý. Nacházíte se v těchto třech slovech i vy? To jste tu správně. Kolekce Industrial Style od značky Geese je ódou na industriální styl bydlení, který se začíná stále větší oblibě. Není se čemu divit. Bílé či černé provedení se dá lehce nakombinovat do interiéru a kov se postará o pocit jedinečnosti.

O kolekci Industrial Style:
Inspirovaná továrními halami, chladnými materiály a monotónními barevné provedeními. Taková je tato kolekce, která se na první pohled může tvářit nevlídně, ale je maska. Jakmile se vám dostane svým designovým provedením pod kůži, už nebudete chtít nic jiného.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Stoly a stolky | Barové a servírovací stolky | Jídelní stoly | Barové stoly


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Černý kovový barový stolek Geese Industrial Style, 80 x 80 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
NajduZboží.cz