Zobrazit větší

Komoda s černobílými detaily a pěti šuplíky Geese Rustico Geometric, 80 x 97 cm

A2:1298578 (pro objednávky)

Nové

Geometrickými tvary si vás získá nábytek z kolekce Rustico Geometric, který vsází na moderní kombinaci bílé a černé. Zaujme ale nejen svým...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 29 dnů od objednávky.Cena: 14 199 Kč

Více informací:

Komoda s černobílými detaily a pěti šuplíky Geese Rustico Geometric, 80 x 97 cm - Komody a skříňky - Yes Móda .cz

Komoda s černobílými detaily a pěti šuplíky Geese Rustico Geometric, 80 x 97 cm


Geometrickými tvary si vás získá nábytek z kolekce Rustico Geometric, který vsází na moderní kombinaci bílé a černé. Zaujme ale nejen svým vzorováním, ale také spojením smrkového dřeva a MDF desky. Pokud hledáte nápaditý kus do vašeho interiéru, jste tu správně.

O kolekci Rustico:
Kolekce pod názvem Rustico od značky Geese nabízí lehce rustikálně laděný nábytek, který má materiál opracovaný tak, aby byla zvýrazněna jeho textura a místy došlo na zkrášlení vyřezáváním.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Komody a šatní skříně | Komody a skříňky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Komoda s černobílými detaily a pěti šuplíky Geese Rustico Geometric, 80 x 97 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz